Lase Sotsiaalmeedia Akadeemial su Instagram või Tiktok uuele tasemele viia! 

Kas vajad abi mõne kindla teemaga või tahaksid kogu sotsiaalmeedia halduse oma õlult ära saada? Mõlemal juhul saame aidata!

Töötame pühendunult ja personaalselt!

On teada, et ühe tulemusi toova Instagrami või Tiktoki konto ülesehitamine on täiskohaga töö! Kuid kas sul on oma muude tööülesannete kõrvalt aega sellega korralikult tegeleda? Tihtipeale mitte! Nii jääb konto kurvalt kesiseks, mis omakorda tekitab halba imidžit su brändile.

Lase Sotsiaalmeedia Akadeemia spetsialistidel see koorem oma õlult tõsta!

Vali endale sobiv teenus siit:

Sisuplaan

Teeme põhjaliku analüüsi sinu praegusele sisule (nii videod, pildid kui tekstid) ning koostame sisuplaani konkreetsete ideede ja juhistega, mille teostus tooks sinu kontole rohkem inimesi ning lisaks usaldusväärsust ja brändingut. Miinimum 1 kuu.

Sobib ideaalselt, kui:

 • tunned, et ideid postitusteks on vähe
 • vajad kolmanda poole värsket pilku

Sisuloome

Tuntud ka kui UGC = user generated content.

SMA sisuloojad teevad sulle videosid, pilte, tekste, mida saad oma äranägemise järgi sotsiaalmeedias kasutada. Strateegia, sisu ideed ning teostuse saad vastavalt vajadusele anda meile ette või jätta meie hooleks!

Sobib ideaalselt, kui:

 • sa ei soovi ise kaamera ees olla
 • sul on vaja abi filmimisel, pildistamisel, kirjutamisel

Sotsiaalmeedia haldus

Sul on pilte ja videosid oma tootest/teenusest, kuid ei oska seda kõike üheks sotsiaalmeediasse sobivaks tervikuks luua?

Sobib ideaalselt, kui:

 • sul ei ole aega tegeleda postituste konstrukteerimise ja üles panemisega
 • sa pole kindel, kuidas luua pilkupüüdvat kontot

Täisteenus

Täisteenuse puhul võid sotsiaalmeedia oma tööülesannete seast täiesti maha kriipsutada, sest teeme kõike sinu eest: optimiseerime konto, koostame sisuplaane, loome sisu, postitame, tegeleme reklaamidega, jälgime statistikat ning teeme sulle kokkuvõtteid, et saaksid edul silma peal hoida!

Sobib ideaalselt, kui:

 • soovid oma äri edendada ja tead, et sotsiaalmeedia aitab sellele tublisti kaasa
 • kuid kontode kasvatamine ja sotsiaalmeediaturundus sinu tööülesannete sekka ei mahu!

Miinimum koostöö aeg 3 kuud.

Oled valmis meiega koostööks või tekkis mõni küsimus?

Saada meile kiri või hinnapakkumise soov siin ->

  Mida ütlevad brändid tehtud koostööde kohta:

  Dermosil

   

  Anitaga on väga hea koostööd teha, kuna ta mõtleb kaasa ja pakub oma poolt välja lahendusi ja seda just kliendikeskselt, et saada maksimaane koostöö tulemus. Tema postitused ja videod on kaasahaarvad, mõjuvad loomulikult. Küsimused ja lahendused on asjalikud. Koostöö alates eelplaneerimisest kuni lõpuni on professionaalne ja kiire. Kindlasti teeme Anitaga veel koostööd!

  Linea Shop

   

  Anitaga tehtud koostööd on olnud alati laitmatult profesionaalsed! Suhtlus on meeldiv ja kiire, töö täpne ja läbimõeldud. Eriti armastame Anita puhul tema loomingulist lähenemist ja julgust olla tema ise. See ongi see, mis köidab ja poeb otsekui südamesse!

  Lashweb

   

  Anitaga on väga lihtne suhelda ja ta on suurte teadmistega! Kindlasti soovitame temaga koostööd teha! Lashweb on saanud suurepärast tagasisidet tänu Anitale ja tema kaunile näole. Me armastame teda!

  Alfa Omega Communications

  Naudime Anita Instagrami feed’i väljanägemist ja olime rõõmsad, et saame koostööd teha. Anita kireks on jagada kasulikku sisu oma jälgijatega läbi siira suhtlusviisi. Ta on nii kaasahaarav sisulooja kui ka innukas äripartner. Just seepärast töötaksime temaga veel!