Kes on Anita Sibul? 

Üle 9 sotsiaalmeedias tegutsetud aasta jooksul on Anita jõudnud kasvatada üle 30 000 kasutajaga jälgijaskonna Instagram’is, Youtube’is ja TikTok’is kokku, suutnud panna meedia oma elust huvituma ning töötanud suurte rahvusvaheliste brändidega, nagu Maybelline, Schwarzkopf jpt. Lisaks olnud reklaamnägu L’Orealile ja Fantale. 

Firmad kirjeldavad Anitat kui pühendunud professionaali – tänu mitmetele töörollidele oskab ta edasi anda nii brändi- kui ka sisuloojapoolset vaatepunkti. Koolitamise vastu on Anital sama suur missioonitunne kui autentse persoonibrändi loomise vastu.

Loe rohkem: anitasibul.com

Vaata, mida ütlevad brändid Anitaga tehtud koostöö kohta:

BestSecret

Anita on armsa iseloomuga, tõeliselt soe ja ekstreemselt professionaalne. Alates tema poole pöördumisest kuni kampaania lõpuni on olnud rõõm koos töötada. Ta on täpne ja punktuaalne ning oma loovusega koos loob väga kõrge kvaliteediga sisu, mis on ületanud ootused meie kui firma jaoks, mis töötab pidevalt paljude sisuloojatega. Soovitan hea meelega Anitat brändisaadiku ja sisuloojana!

LaserSecret

Anitaga koostööd alustasime juba siis, kui salong alles avati. Oma Instagrami postitustes on ta detailselt edasi andnud, mida meie juures saab teha ja, kõige tähtsam, miks neid protseduure teha. Ei ole ju ilumaailmas midagi paremat kui hea nimi ja ustavad kliendid! Anita aitas meid sinnapoole.

Wolt

Anita on ilus ja julge isiksus, mistõttu sobib ta Wolti kaubamärgiga kenasti kokku. Meie koostöö on kestnud aastaid. Anita on alati olnud väga professionaalne, jõude asja tuumani. Hindame tema pühendumust Woltile ja abi inimeste koolitamisel toidu kohaletoimetamise lihtsuse võlus.

Hamburg

Anita on ainulaadne! Oleme teinud koostööd paljudel erinevatel sotsiaalmeedia projektidel ja alati tulemusega väga rahul olnud. Armastan tema siirast huvi ja ausust selle vastu, mida ta teeb, ja see kajastub hästi tema sotsiaalmeedia sisus ja postitustes. Kuid ennekõike imetlen tema lõbusat ja energilist iseloomu, mida on lihtsalt võimatu jätta märkamata, kui temaga isiklikult kohtuda või jälgida tema Instagrami story’sid telefonist. Edu, Anita!

Miks peaksid just Anita enda koolitajaks valima?

Anita on:

  • Oma sotsiaalmeedia karjääri nullist üles ehitanud
  •  Töötanud välja tugeva ja autentse persoonibrändi
  • Suutnud pöörata meedia tähelepanu enda kasuks
  •  8+ aastat sotsiaalmeedias tegutsenud
  • 4+ aastat koolitanud nii individuaalselt kui gruppides
  • Töötanud mõlemas rollis: brändi sotsiaalmeedia haldurina kui ka sisuloojana
  • Igapäevaselt turundusmaailmas sees

Hindab praktiliste kogemuste jagamist üle teooria!

Mida ütlevad SMA õpilased Anita kui koolitaja kohta:

Eva

Kõige rohkem meeldis ikka koolitaja, oled väga siiras, sõbralik, avatud ja abivalmis. Tekitad mõnusalt sooja ja turvalise tunde.

Olga

Koolitaja oli väga pädev ja põhjalik. Oli võimalus loengu käigus küsida kõik küsimused, isegi need, mis polnud käimas teemaga seotud. Mitte väga suur grupp andis võimaluse kodutöö põhjalikumaks ülevaateks. Oli tore täita kodutööd ja arutleda saadud tulemuse üle. 

Koolitaja on väga siiras ja positiivne inimene. 

Liina

Anita oli koguaeg aus. Ütles, kui midagi vajas näiteks kodutöö juures parandamist, kuid samas tõi alati välja ka positiivse.

Laura

Avatus, lihtsus, kiirus, seltskond, õpetaja 😊

10/10 see on hinda väärt! 🙏✨