Lase Sotsiaalmeedia Akadeemial Su Instagram või Tiktok uuele tasemele viia!

Kas vajad abi mõne kindla teemaga või tahaksid kogu sotsiaalmeedia halduse oma õlult ära saada? Mõlemal juhul saame aidata!

Töötame pühendunult ja personaalselt!

On teada, et tulemusi toova Instagrami või Tiktoki konto ülesehitamine on täiskohaga töö! Kuid kas sul on aega oma muude tööülesannete kõrvalt sellega korralikult tegeleda? Tihtipeale mitte! Nii jääb konto kurvalt kesiseks, mis omakorda tekitab halba imidžit su brändile. Lase Sotsiaalmeedia Akadeemia spetsialistidel see koorem oma õlult tõsta!

Vali endale sobiv teenus siit:

Sisuplaan

Teeme põhjaliku analüüsi sinu praegusele sisule (nii videod, pildid kui tekstid) ning koostame sisuplaani konkreetsete ideede ja juhistega, mille teostus tooks sinu kontole rohkem inimesi ning lisaks usaldusväärsust ja brändingut. Miinimum 1 kuu.

Sobib ideaalselt, kui:

  • Tunned, et ideid postitusteks on vähe
  • Vajad kolmanda poole värsket pilku

Sisuloome

Tuntud ka kui UGC = user generated content.

SMA sisuloojad teevad sulle videosid, pilte, tekste, mida saad oma äranägemise järgi sotsiaalmeedias kasutada. Strateegia, sisu ideed ning teostuse saad vastavalt vajadusele anda meile ette või jätta meie hooleks!

Sobib ideaalselt, kui:

  • Sa ei soovi ise kaamera ees olla
  • Sul on vaja abi filmimisel, pildistamisel, kirjutamisel

Täisteenus = sisuplaan + sisuloome + sotsiaalmeedia haldus

Täisteenuse puhul võid sotsiaalmeedia oma tööülesannete seast täiesti maha kriipsutada, sest teeme kõike sinu eest: optimiseerime konto, koostame sisuplaane, loome pilte ja videosid, kirjutame tekste, postitame, tegeleme reklaamidega, jälgime statistikat ja konkurente ning teeme sulle kokkuvõtteid, et saaksid edul silma peal hoida!

Sobib ideaalselt, kui:

  • Soovid oma äri edendada ja tead, et sotsiaalmeedia aitab sellele tublisti kaasa
  • Kuid kontode kasvatamine ja sotsiaalmeediaturundus sinu tööülesannete sekka ei mahu!

Miinimum koostöö aeg 3 kuud.

Mida ütlevad brändid Anitaga tehtud koostöö kohta:
Lashweb

Anitaga on väga lihtne suhelda ja ta on suurte teadmistega! Kindlasti soovitame temaga koostööd teha! Lashweb on saanud suurepärast tagasisidet tänu Anitale ja tema kaunile näole. Me armastame teda!”
Linea Shop

“Anitaga tehtud koostööd on olnud alati laitmatult profesionaalsed! Suhtlus on meeldiv ja kiire, töö on täpne ja läbimõeldud. Eriti armastame Anita puhul tema loomingulist lähenemist ja julgust olla tema ise. See ongi see, mis köidab ja poeb otsekui südamesse!”
Dermosil

Anitaga on väga hea koostööd teha, kuna ta mõtleb kaasa ja pakub oma poolt välja lahendusi ja seda just kliendikeskselt, et saada maksimaalne koostöö tulemus. Tema postitused ja videod on kaasahaarvad, mõjuvad loomulikult. Küsimused ja lahendused on asjalikud. Koostöö alates eelplaneerimisest kuni lõpuni on professionaalne ja kiire. Kindlasti teeme Anitaga veel koostööd!”
Alfa Omega Communications

“Naudime Anita Instagrami feed’i väljanägemist ja olime rõõmsad, et saame koostööd teha. Anita kireks on jagada kasulikku sisu oma jälgijatega läbi siira suhtlusviisi. Ta on nii kaasahaarav sisulooja kui ka innukas äripartner. Just seepärast töötaksime temaga veel!”

Tahad selliseid tulemusi ka oma kontol näha? ->

Võta meiega ühendust ning paneme Sinu jaoks toimiva plaani paika!